Bakır boru hava ısı eşanjörü hava imalat

Tüp hava ısı eşanjörü ürün açıklaması tüp hava eşanjörün kapsamlı bir şekilde Çin'de uygulanan hava ön ısıtıcı türüdür. Bu paralellik ve kademeli bir şekilde dizilmiş birçok çelik borular oluşur. Tüp iki ucu bir kübik oluşturmak için tüp plakasına lehimli...
Product description

Tüp hava ısı eşanjörü

Ürün Açıklaması

Tüp hava eşanjörün kapsamlı bir şekilde Çin'de uygulanan hava ön ısıtıcı türüdür. Bu paralellik ve kademeli bir şekilde dizilmiş birçok çelik borular oluşur. Tüp iki ucu bir kübik tüp durumda belirli ısıtma yüzeyi ile form için tüp plaka lehimli.


Özelliği

Bu ürün, Bacteria ve projeleri Isıtma soğutma Klima, kapsamlı bir şekilde uygulanmıştır. Güncellenme Zamanı hava fıçı ünitesi ve hava işlemci için bir ideal destekleyici ürün olarak da bir soğutma veya Isıtma amaçlı bağımsız kullanımı için tüp hava ile bağlanabilir.


2005 yılında kurulan, JIEMA bakır boru hava ısı eşanjörü üreticileri ve tedarikçileri, mükemmel hizmet ve kaliteli ürünler için Çin'in önde gelen hava hızla biridir. Özelleştirilmiş ısı eşanjörü bizim fabrika ucuz fiyata satın hoş geldiniz. İhtiyacın olursa biz de tırnak istişare sunabilirsiniz.

Hot Tags: bakır boru hava ısı eşanjörü, hızla hava Çin, fabrika, üreticiler, tedarikçiler, özelleştirilmiş, tırnak, ucuz, satın al
ilgili ürünler
Sorgulama

Guangzhou Jiema ısı değişimi ekipman Co, LtdTelefon: +86-20-82249117