Yüksek verim akıllı plaka Eşanjör birim iyi kalitede

Isı değiştirici birim ürün açıklaması Isı eşanjör ünitesi otomatik olarak ve sürekli olarak kullanma suyu ve kullanıcıların gerekli Isıtma su içine ısı kerelik termal ağı tarafından sağlanan ısı dönüştürmek için tasarlanmıştır. Plaka Eşanjör, sirkülasyon pompası, su oluşmaktadır...
Product description

Isı değiştirici birimi

Ürün Açıklaması

Heatexchanger birimi otomatik olarak ve sürekli olarak kullanma suyu başındaydı su kullanıcıların gerekli için içine ısı tek dış thermalnetwork tarafından sağlanan ısı dönüştürmek için tasarlanmıştır. Plaka Eşanjör, sirkülasyon pompası, su pompası, termometre, basınç göstergesi yanı sıra çeşitli sensörler, boru hatları ve vanalar ilave oluşmaktadır. Bu sistem, basınç stabilizingsystem, frekansı değiştirme akış kontrol sistemi customers'requirements göre ilave su ile monte edilebilir.

Başlıca özellikleri

Akıllı kontrol, tam kontrol fonksiyonları, yüksek denetim doğruluğu, istikrarlı ve güvenilir operasyon.

Birim ısı kaynağı ve sıcak su kaynağı ortam sıcaklığı, birincil ve ikincil boru ağ, baskı ve diğer parametreler sıcaklık göre böylece önemli konuşma ısı enerjisi ve elektrik enerji sistemi işleminde etkisi ayarlayabilirsiniz.

Yüksek güvenilirlik-in sistem bileşenidir. JIEMA yüksek-etkisi plaka Eşanjör biriminde benimsenmiştir. Tüm akıllı öğeleri istikrarlı ve güvenilir işlemi hem de uzun ömürlüdür featuring alınan olanlardır.

Otomatik kontrol sistemi basınç, sıcaklık veya akı; yüksek intelligentization ve otomasyon derecesi; kolay kullanım

Uzaktan izleme ve kontrol ve otomatik kontrol arasında değişen sağlar.

Birim sadece kompakt yapısı ama aynı zamanda uygun denetim ve onarım için izin veren makul düzen tarafından bulunmamaktadır.

Bu da işgal, küçük kullanım alanı tarafından konuşma altyapı yatırım hem de uygun yükleme ile karakterizedir ve bakım, böylece çeşitli ısı için geçerli olmak durumlar ve çeşitli ısı kaynağı gereksinimleri toplantı verin.


Sistem grafiğinin ısı eşanjörü birimi2005 yılında kurulan, JIEMA önde gelen yüksek verim akıllı plaka Eşanjör birim kaliteli üreticileri ve tedarikçileri, mükemmel hizmet ve kaliteli ürünler Çin'biridir. Özelleştirilmiş ısı eşanjörü bizim fabrika ucuz fiyata satın hoş geldiniz. İhtiyacın olursa biz de tırnak istişare sunabilirsiniz.

Hot Tags: iyi kalitede, yüksek verim akıllı plaka Eşanjör birim Çin, fabrika, üreticiler, tedarikçiler, özelleştirilmiş, tırnak, ucuz, satın al
ilgili ürünler
Sorgulama

Guangzhou Jiema ısı değişimi ekipman Co, LtdTelefon: +86-20-82249117