Bakır bobin birim ısı eşanjörü deplasman Snaitary ısı eşanjörü yüzen

Birim ısı eşanjörü ürün açıklaması yüksek etkisi ısı-exchange bileşeni--yüzen kayan sarmal tüp Çıkış sıcaklığı hazır ayar değerine ulaşır ve kullanma suyu oluşturur kadar katman katman tankında su ısıtmak için birim ısı değiştirici benimsenmiştir. Birim...
Product description

Kayan birim ısı eşanjörü

Ürün Açıklaması

Yüksek etkili ısı-exchange bileşeni--yüzen kıvrılmış tüp Çıkış sıcaklığı hazır ayar değerine ulaşır ve kullanma suyu oluşturur kadar katman katman tankında su ısıtmak için birim ısı değiştirici kabul etmiştir. Birim ısı eşanjörü kayan sarmal tüp ile su Isıtma donanımı geniş sıhhi su ısıtma sistemi okul, hastane ve otel uygulanan yeni bir türüdür.


Tasarlanmış basınç:
Tüp kıvrılmış: 1.6MPa
Tank: 0.6/1.0/1.6MPa


Bileşen malzemeler:
Tüp kıvrılmış: Paslanmaz çelik No 304 ve Kızıl Bakır
Tank: Paslanmaz çelik No 304 ve karbon çelik

Özellikleri:
Hızlı Başlangıç:

Bu ürünün özel yapısı, bundan üretilen sıcak su tank üstüne sıcak su çıkış hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz ve bu nedenle sıcak su çoğunlukla soğuk su ısıtma gerek kalmadan sağlar.


Yüksek ısı transfer katsayısı:

Yüksek ısı transfer katsayısı ve sürekli mikro-renk taklidi ısı değişimi sürecinde kayan sarmal tüp tarafından özellikli yüksek etkisi ısı transfer öğe ile kayan sarmal tüp dinamik ısı transferi gerçekleştirmek ve önemli ölçüde Isı eşanjör performansını artırmak.


Kirlenme için küçük bir ihtimal:

Kayan sarmal tüp ısı eşanjörü benimsenmiştir ve kolayca türbülans oluşturur sıvı ısı değişimi tüp duvar yüzeyi üzerinde oldukça güçlü reçeteye göre sarf etkisi vardır gibi kirlenme için uzak ihtimal.


Hiçbir soğuk su alanı:

Yüksek kübik kullanım oranı: Bu ürün her zaman soğuk su tank dibinde ısıtır. Su hacmi daha teklif edilen su kapasitesi düşük olduğunda, bu yavaş yavaş tüm soğuk su tankında sıcak su maksimum stok korumak için herhangi bir soğuk su alanı bırakmadan ısı olacaktır. Su hacmi teklif edilen su Tedarik kapasitesini yüksek olduğunda, sıcak su tankında saklanan ve anında ısıtmalı su su tüketimi zirvesine dayanacak şekilde birlikte olacak.


Su sanitasyon:

Birden çok kayan sarmal tüpler grupları ısı eşanjörü ayarlanır. Hızlı Isıtma, tek tip sıcaklık ve sabit sıcaklık outcoming su olmadan ölü oluşumu için benzersiz pagoda yapısı sağlar su alan. Bu nedenle, sıcak su bakteri ısı eşanjörü oluşturmaz ve bu vesile ile temizlik ve sanitasyon su emin olabilirsiniz.

Birim ısı eşanjörü, sistem uygulama grafiği2005 yılında kurulan, JIEMA önde gelen bakır kayan bobin birim ısı eşanjörü deplasman snaitary ısı eşanjörü üreticileri ve tedarikçileri Çin, mükemmel hizmet ve kaliteli ürünler için biridir. Özelleştirilmiş ısı eşanjörü bizim fabrika ucuz fiyata satın hoş geldiniz. İhtiyacın olursa biz de tırnak istişare sunabilirsiniz.

Hot Tags: Bakır yüzen Kangal birim ısı eşanjörü deplasman snaitary ısı eşanjörü, Çin, fabrika, üreticiler, tedarikçiler, özelleştirilmiş, tırnak, ucuz, satın al
ilgili ürünler
Sorgulama

Guangzhou Jiema ısı değişimi ekipman Co, LtdTelefon: +86-20-82249117