Sergi

Ana sayfa > Sergi > İçerik
Satış sonrası anahtar
Dec 21, 2016

Hatalı yüklenmiş, konumlandırma gibi Isıtma, tesisat güçlü değil, yerine takın, Çift dişli bağlantı eksikliği, kolayca akan su gibi ortak veya boru sorunları, sızıntı için yol.

Radyatör tesisat güçlü teknik ve profesyonel montaj ekibi ile yürütmek için gerekli niteliklere sahip olmalıdır. Düzenli markalar kendi belirlenmiş veya özel yükleme ve kurulum kalite garantisi var.

Tüketiciler termal aygıt ve boru hattı tasarım yeni radyatör satın kullanarak özgün, yönleri vardır çok farklı ve çevre Yeni termal aygıt nedeniyle adaptasyon daha geniş yer kez orijinal modifiye, modifiye tüp için borular da sıcak için yükleme zhiqian için profesyonel montaj ekibi tarafından kalite güvence, gereken bunlar oluştu için böylece ve daha esnek yükleme için maliyetleri gerekir. , tüketiciler değil ucuz imrenmek kendisi tüp yükleme değiştirilmiş veya lütfen tüp yükleme montaj ekibi yok bazı niteliği değiştirilmiş. Bir kez kaliteli kaza meydana gelir, üreticinin zararlardan sorumlu değildir.

Darbe soğutucu Isı emicisi ve yükleme arayüzü, hiçbir sızıntıları 1,5 MPA, 5 dakika, istikrarlı baskısı taşındım basınç düşüşü uygun olarak kabul edilebilir, tüketicilerin kullanan olabilirsiniz emin olmak için yüklendiği zaman algılamak için.Guangzhou Jiema ısı değişimi ekipman Co, LtdTelefon: +86-20-82249117