Sergi

Ana sayfa > Sergi > İçerik
Isı Değiştiricilerin Kağıt Endüstrisinde Uygulanması
Jun 06, 2017

Kağıt yapımı endüstrisinin enerji maliyeti, kağıt yapımı işleminde toplam maliyette büyük bir paya sahiptir. Size enerji geri dönüşümü, atık su arıtımı vb. Sağlayacağız. En ekonomik ve makul ısı değişimi şemasını sağlamak. Enerji tüketimini azaltmak, maliyetleri düşürmek ve karları artırmaktır ve çevreyi korumak için önemli bir önlemdir.

Atık su soğutma, temiz su soğutma, atık su buharlaştırma, ısı geri kazanım için tekstil temizlik maddesi, yün temizleme sıvısı, boya fabrikası atık ısıtması, soğutma suyu çözeltisi ve diğer alanlar için genel uygulamada kağıt yapımı endüstrisinde Jiema ısı eşanjörü.

blob.pngblob.png


Uygulama

1.Atık atık ısı geri kazanım ekipmanları

2. Kağıt makinesinin kuruma başlığının hava egzoz eşanjörü, hava ısı eşanjörü tarafından geri kazanılan

3.Kağıt makinesi, mühür kapağı, egzoz ısı geri kazanım cihazı

4. Hidrolik istasyonda hidrolik yağ soğutma


İlgili ürünler:

Plakalı Eşanjör

blob.png

JIEMA plakalı eşanjör, oluklu şekle bastırılmış, daha sonra istiflenmiş ve bir çerçevede cıvatalarla sabitlenmiş ince metal plakalardan oluşan bir ısı eşanjörü çeşididir. Dar ve dolambaçlı kanallar iki plaka arasında oluşur. Ardından, sıcak ve soğuk çalışma sıvısı kanallardan akarsa ısı alışverişi yapılabilir.

Kabuk ve Boru Isı Değiştirici

blob.png

Kabuk ve boru ısı eşanjörü, ısı transfer yüzeyi olarak kabuk duvardaki kapalı bir boru demetinin iyileştirici eşanjörüdür. Basit ısı eşanjörü yapısı, güvenilir çalışma ve 304 paslanmaz çelikten yapılmıştır, yüksek sıcaklık ve yüksek basınç altında kullanılabilir. Kabuk ve boru ısı eşanjörü kabuk, ısı transfer tüp demeti, boru sac, bölme plakası, boru kutuları ve diğer bileşenlerden oluşur.

Geleneksel bir ısı değişim teçhizatı türü olarak kabuk ve boru ısı eşanjörü yaş için uygulanmıştır. Birçok sanayi bölümünde, özellikle kimya mühendisliği, petrol ve enerji kaynağı gibi endüstrilerde yaygın olarak uygulanmaktadır. Kabuk-borulu ısı eşanjörü, ısı eşanjörünün ısı transfer yüzeyi olarak işlev gören bir boru demeti oluşturan birçok borudan oluşur. Boru tipi ısı eşanjörü olarak da bilinir.

Basınçlı kap

blob.png

Basınçlı kaplar, petrokimya endüstrisi, enerji endüstrisi, bilimsel araştırma ve askeri sanayi gibi ulusal ekonomiyle ilgili birçok sanayide önemli bir rol oynayan bir ekipman olarak yaygın olarak uygulanmaktadır. Basınçlı kaplar kolaylıkla patlayıp yakılmakta, bu nedenle personelin, ekipmanların ve özelliklerin güvenliğini tehlikeye atmakta ve sızdırmazlık, rulman, orta ve diğer sebeplerden ötürü çevre kirliliği kazalarına neden olmaktadır.


Spiral plakalı ısı eşanjörü

blob.png

Spiral plakalı ısı eşanjörü, iki ısı aktarım ortamının tam bir karşı akım akışı gerçekleştirebileceği ve böylece ısı alışverişi etkisini büyük ölçüde artırabildiği iki adet düzgün spiral kanal oluşturan iki haddelenmiş çelik plakadan oluşur. Kabuk üzerindeki bağlantı tüpü kesme yapısına sahiptir ve küçük yerel dirençle karakterize edilmiştir. Spiral kanalların eğriliği üniform olduğu için, cihazda akışkan akışının yönlendirilmesi önemli değildir. Toplam direnç çok küçük. Dolayısıyla, tasarlanan akış hızını artırarak ekipmanın oldukça yüksek ısı transfer kapasitesine sahip olmasını sağlamak mümkündür. Kanallardaki ortamın türbülans durumuna gelmesi için ekipman seçimi sırasında uygun teknik hesaplama yapılmalıdır. (Sıvı akış hızı 1 m / sn'den daha büyük ve gazın akış hızı genel olarak 10 m / s'den daha yüksektir.)

Hava Isı Değiştirici

blob.png

Finned Tüp Hava Isı Eşanjörü, haddeleme tipi hava ısı eşanjörü, sargı tipi hava ısı eşanjörü, plakalı kanatlı hava ısı eşanjörü ve yüksek frekanslı kaynak hava ısı eşanjörü içerir. Gelişmiş çelik-alüminyum kompozit teknolojisi, kompakt kombinasyon, küçük termal direnç, güçlü ısı transferi performansı, küçük akış kaybı, iyi anti-korozif performans, uzun süreli soğukta distorsiyon için uzak olasılık ile özellikli yuvarlanan tip hava ısı eşanjöründe benimsenmiştir. / Sıcak çalışma koşulları ve uzun servis ömrü vs.
Guangzhou Jiema ısı değişimi ekipman Co, LtdTelefon: +86-20-82249117