Sergi

Ana sayfa > Sergi > İçerik
Biyokütle kazan özellikleri
Dec 21, 2016

(1) kazanlar biyokütle yakıt yanma ekipman---rendeleyin pistonlu yanma için.

Yapısal tasarımı, geleneksel kazan alanı aksine kazan ve çok makul ikincil hava süslemeleri ve biyokütle yakıt an yanan precipitates uçucu yanma büyük miktarda.

Yüksek parlaklık, tüm Çince, için ünlü marka merkezi kontrol ünitesi için PLC kontrol sistemi kullanarak kontrol sistemi; ve kazan biyokütle Pelet kazanı işletilmesi otomatik güvenlik ulaşmak için etkileşimli şekilde bilgi alışverişi kullanıcılara.

Biyokütle kazanlar ile karakterizedir: enerji tasarrufu sağlayan, çevre koruma ve kurulumu kolay.

(2) yakıt besleme

BMF yakıt kazan yakıt, yakıt üst hopper ve fırın içine sarmal besleyici içine makine besleme eşit olarak rendeleyin üzerinde dağınık olduğunu.

(3 yanma işlemi

Yakıt vida besleyiciye nerede yüksek sıcaklık nedeniyle baca gaz ve hava yavaş yavaş ısıtmak fırın, kurutma, ateş, yanma ve bu yoğunluk yakıcı uçucu, bir sürü çöktürülmüş. Yüksek sıcaklık baca gazı erozyon ana ısıtma yüzeyi sonra kazan kazan hava imalat ve economizer kuyruk-Isıtma yüzeyinin içine, daha sonra toz toplama içine son bacadan atmosfere Bacalı üretir. Yakıt gazlaştırma arka hareket ne kül rendeleyin kül içine düşen küçük bir miktar kalan yaz kadar rendeleyin.
Guangzhou Jiema ısı değişimi ekipman Co, LtdTelefon: +86-20-82249117