Sergi

Ana sayfa > Sergi > İçerik
Baca gazı
Dec 21, 2016

(Uçan kül ve kurum da dahil olmak üzere) baca tozları içinde bulunan, kükürt ve azot oksitleri kirletici maddeler, atmosferini çevre koruma hükümleri kez onlarca tarafından birkaç kez hedeflediğinizde hedefleri elde edilebilir kendi emisyonlarını arındırıcı olmadan. Bu maddelerin emisyonlarını yanma, yanma teknolojisi, toz toplama, desulfuration ve denitrifikasyon önce kontrol için önlemler. Aracılığıyla yüksek bacalardan baca yakınındaki atmosferde kirletici konsantrasyonu azaltabilir.

Yerçekimi, merkezkaç kuvveti, atalet ve akustik dalgalar, elektrostatik yapışma Kuvvetleri tarafından kullanılan baca. Kaba parçacıklar çekim yerleşme ve atalet Kuvvetleri ayrılması için sık sık kullanır santrifüj bir yüksek-kapasite ayırmak için kuvvet Elektrostatik precipitators toz ve filtreler yüksek verimlilik ile çanta. Islak ve kül uçmak için venturi su toz süpürgesi su film yapışma düşüş, toz kaldırma verimliliği olduğunu çok yüksek da absorbe gaz halinde olan yakıtlar kirleticiler.

1950 20nci yüzyılın çabaları fly ash, kumar yasallaştıran kapsamlı kullanımını geliştirmek için. Olarak imalat fly ash çimento, tuğla ve İnşaat malzemeleri beton toplamak gibi. 70 ve cenosphere çekme--dan fly ash, ateşe dayanıklı yalıtım malzemeleri gibi.

Gelecekteki gelişimi kazanlar ve santral kazan termal verimliliğini daha da artacak; Kazan ve ekipman maliyeti enerji santrali birimlerini azaltmak; operasyonel esneklik ve kazan birimi otomasyon düzeyinde geliştirmek; farklı yakıtlar uygun olarak daha fazla kazanlar geliştirmek; Kazan ve onun yardımcı malzemeleri operasyonel güvenilirlik iyileştirilmesi; azaltılmış kirliliği çevre.
Guangzhou Jiema ısı değişimi ekipman Co, LtdTelefon: +86-20-82249117