Haberler

Ana sayfa > Haberler > İçerik
Düzenlemek ve yüklemek kolaydır bobin soğutma
Jul 11, 2017

Ağırlıklı olarak fan coil soğutma, soğutma bobin statik basınç dışında göre ısı bobin ve şasi kompozisyon içine standart ve yüksek statik basınç tip ayrılabilir, ısı sayısına göre Satım bobin satır iki satıra bölünebilir ve üç satır, ısı eşanjörü bobin genellikle yapılır pirinç dize alüminyum fin, bakır boru çapı 10 ~ 16 mm, fin kalınlığı yaklaşık 0.15 ~ 0.2 mm, 2.0 aralığı ~ 3.0 mm, fan genellikle eğri kanatlı önce Rüzgar çift için kullanılan Radyal Fan, motor u ses bir kapasitif 4 kutuplu tek fazlı motor, üçüncü vites hız, şasi ve yoğuşma izolasyon plakası.

Sürekli kapalı hava dolaşımını soğutma Coil birimi ile yani bunu bobin soğutmalı ya da gerekli oda sıcaklığında ve belirli bir bağıl nem korumak için ısıtmalı. Soğuk su ya da sıcak su, konsantre soğuk kaynak tarafından Kangal ve ısı kaynağı kaynağı, aynı zamanda özel yeni hava kanalı üzerinden temiz hava taze Klima Merkezi Oda tedavisinde tarafından klimalı oda hava karşılamak için gönderilen Oda sistem durumu gereksinimlerini Merkezi Klima

Soğutma bobin klima sistemi merkezi sistem ile karşılaştırıldığında, orada hiçbir büyük kanal, sadece su boruları ve daha küçük yeni kanal, düzen ve kurulum kolaylığı ile küçük bina alanı, ayrı bir ayarlama ve diğer avantajları kadar sıcaklık ve nem doğruluk gereksinimleri değildir çok kullanılan yüksek, Oda sayısı, oda küçük, Klima konforu ayrı bir kontrol gerekir. Isınma Güney toplum

Merkezi Klima karmaşık, aslında, bir hayranı olarak bobin görüntü fan, ama bu fan Rüzgar olmadan bobin çalışıyor soğutma sıcaklık ihtiyacımız var.

Soğutma Kangal yapı

Fan: tek yönlü çok hızlı ve düşük gürültü indüksiyon sistemi motor tarafından tahrik fan hızını değiştirmek için Giriş Voltajı ayarlayarak fan hava birim elektrik anahtarı, karşılık gelen düzenleme, kontrollü yüksek, orta ve düşük üçüncü vitese ayrılmıştır Bobin soğutma soğutma) tutar. Hava taşıma için güç kaynağı hayranıdır ve konvektif ısı transferi (dış yüzeyi bobin) kargaşa kaynağıdır ve motor ile birlikte birim ana gürültü kaynağı.

Bobin: Kanatlı borulu tüpler bir hava-su ısı değiştirici yaptı. Bu nedenle ısı transferi ıslak durumu, her iki ısı altında gösterilen tüpün dış yüzeyinde yoğunlaşma soğutucu suyun sıcaklığı hava çiğ noktası sıcaklığı düşük olduğu için soğutucu su (sıcak su) boru içinde akar Exchange ve kalite değişimi, termal etkisi. Bobin çoğu veya tümü Oda Klima yükünün sorumludur, satır satır genellikle 3-4 satır.

Yoğuşma tepsi: ile borusu sarmalı yerleştirilen rolü sürekli açık deşarj dan taburcu Su damlacıkları dışında yoğun bobin kabul etmektir.

Hava Filtresi: ile borusu sarmalı yerleştirilen rolü sürekli açık deşarj dan taburcu Su damlacıkları dışında yoğun bobin kabul etmektir.

Bobin ve soğutma işlemi işlem soğutma çalışma prensibi

Coil birimi soğutma su ve gaz yola ayrılabilir. (Örneğin buzdolabı) Merkezi Klima soğuk (sıcak) kaynak ekipmanlardan bobin akımı dolaşım için taşınan pompa eylem altında soğuk (sıcak) medya su temini için su. Hava fan Oda prizine üzerinden gelen hava ve sonra çapraz bobin ve bobin soğuk (sıcak) içinde nem alma soğutma ve kapalı hava ikmal için gönderilen ısı transferi sonra. Yani döngüsü, yani kapalı tekrarlanan sıcaklık ve nem düzeltilecek.

Merkezi klima sistemi operasyon süreci ısı transferi aslında bir süreçtir. Merkezi soğutma, Klima tipik ısı aktarım işlemi aşağıdaki gibidir:

⑴ Klima kapalı sıcak hava ile soğuk su emme, ısı soğutma bobin için soğuk su aktarılır;

⑵ Soğutucu enerji, soğutma suyu transfer soğuk su ısı işi yapmak için;

Sprey Soğutma ısı soğutma ⑶ kule, gazlaştırma atmosfer için transfer edildi.

Klima aynı zamanda rahat bir küçük ortamının yaratılmasında tüketmek enerji ve su ısı atmosferi ve CO2 emisyonlarının çevre için bir sürü.

(1) boru hattı gaz yanma BUHAR ısı üretmek için su Isıtma kazanı ortasında

(2) boru hattı için Yönetim Kurulu tarafından taşınan, ısı kurulca sıcak su boru hattı için transfer;

(3) ve sonra ısı odasına havada ısı soğutma bobin için sıcak su boru tarafından Kangal.

Klima rahat bir küçük ortam oluşturma aynı anda bir sürü enerji ve tatlı su tüketmek.

Bobin ve temiz hava sisteminin avantajları ve dezavantajları soğutma

Bobin ve temiz hava sistemi soğutma iki bölüme ayrılmıştır, soğutma bobin ve temiz hava sistemi, soğutma bobin Merkezi Klima Merkezi Klima terminal cihazları, iç hava kalitesi karşılamak için yeni Rüzgar yükü ayı için temiz hava sistemi , Bobin artı temiz hava sistemi soğutma olduğu su sistemi Klima önemli biçimde, aynı zamanda daha sık görülen Klima kullanımında özel binalar

Guangzhou Jiema ısı değişimi ekipman Co, LtdTelefon: +86-20-82249117